Microchip Technology MSMLJ70A
Numero parte
MSMLJ70A
Imballaggio
DO-214AB, SMC
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MSMLJ70A.pdf
Descrizione
TVS DIODE 70VWM 113VC DO214AB
Product details
1. How to order MSMLJ70A on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MSMLJ70A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSMLJ70A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MSMLJ70A.
7.How to contact us to get technical supports, such as MSMLJ70A pin diagram, MSMLJ70A datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 70V 70V 70V 70V 70V
Voltage-Breakdown(Min) 77.8V 77.8V 77.8V 77.8V 77.8V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 113V 113V 113V 113V 113V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 26.6A 26.6A 26.6A 26.6A 26.6A
Power-PeakPulse 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW)