COILCRAFT MSS1278-142MLD
Numero parte
MSS1278-142MLD
Produttore
COILCRAFT
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MSS1278-142MLD.pdf
Descrizione
POWER INDUCTOR, SHIELDED, 10/20%
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order MSS1278-142MLD on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MSS1278-142MLD price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSS1278-142MLD?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore COILCRAFT COILCRAFT COILCRAFT COILCRAFT COILCRAFT
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series MSS1278 MSS1278 MSS1278 MSS1278 MSS1278
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 1.4 µH 1.4 µH 1.4 µH 1.4 µH 1.4 µH
Tolerance - - - - -
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 30.6A 30.6A 30.6A 30.6A 30.6A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 9.8mOhm Max 9.8mOhm Max 9.8mOhm Max 9.8mOhm Max 9.8mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 80MHz 80MHz 80MHz 80MHz 80MHz
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz