Rohm Semiconductor MTZJT-728.2C
Numero parte
MTZJT-728.2C
Produttore
Rohm Semiconductor
Categoria:
Dioden – Zener – Einzeldioden
Imballaggio
DO-204AG, DO-34, Axial
Scheda tecnica
MTZJT-728.2C.pdf
Descrizione
DIODE ZENER 8.2V 500MW MSD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order MTZJT-728.2C on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MTZJT-728.2C price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MTZJT-728.2C?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MTZJT-728.2C.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB)
Series
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Tolerance ±3% ±3% ±3% ±3% ±3%
Part Status Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Power - Max 500 mW 500 mW 500 mW 500 mW 500 mW
Mounting Type Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Package / Case 20 Ohms 20 Ohms 20 Ohms 20 Ohms 20 Ohms
Impedance (Max) (Zzt) - - - - -
Operating Temperature 8.2 V 8.2 V 8.2 V 8.2 V 8.2 V
Supplier Device Package 500 nA @ 5 V 500 nA @ 5 V 500 nA @ 5 V 500 nA @ 5 V 500 nA @ 5 V