Microchip Technology MXLPLAD15KP17A
Numero parte
MXLPLAD15KP17A
Produttore
Microchip Technology
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
Nonstandard SMD
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MXLPLAD15KP17A.pdf
Descrizione
TVS DIODE 17VWM 27.6VC PLAD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order MXLPLAD15KP17A on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MXLPLAD15KP17A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MXLPLAD15KP17A?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 17V 17V 17V 17V 17V
Voltage-Breakdown(Min) 18.9V 18.9V 18.9V 18.9V 18.9V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 27.6V 27.6V 27.6V 27.6V 27.6V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 543A 543A 543A 543A 543A
Power-PeakPulse 15000W (15kW) 15000W (15kW) 15000W (15kW) 15000W (15kW) 15000W (15kW)