Microchip Technology MXLPLAD15KP22AE3
Numero parte
MXLPLAD15KP22AE3
Produttore
Microchip Technology
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
Nonstandard SMD
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MXLPLAD15KP22AE3.pdf
Descrizione
TVS DIODE 22VWM 35.5VC PLAD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order MXLPLAD15KP22AE3 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MXLPLAD15KP22AE3 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MXLPLAD15KP22AE3?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 22V 22V 22V 22V 22V
Voltage-Breakdown(Min) 24.4V 24.4V 24.4V 24.4V 24.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 35.5V 35.5V 35.5V 35.5V 35.5V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 423A 423A 423A 423A 423A
Power-PeakPulse 15000W (15kW) 15000W (15kW) 15000W (15kW) 15000W (15kW) 15000W (15kW)