Microchip Technology MXLPLAD15KP40CAE3
Numero parte
MXLPLAD15KP40CAE3
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MXLPLAD15KP40CAE3.pdf
Descrizione
TVS DIODE 40VWM 64.5VC PLAD
Product details
1. How to order MXLPLAD15KP40CAE3 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MXLPLAD15KP40CAE3 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MXLPLAD15KP40CAE3?
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 40V 40V 40V 40V 40V
Voltage-Breakdown(Min) 44.4V 44.4V 44.4V 44.4V 44.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 64.5V 64.5V 64.5V 64.5V 64.5V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 234A 234A 234A 234A 234A
Power-PeakPulse 15000W (15kW) 15000W (15kW) 15000W (15kW) 15000W (15kW) 15000W (15kW)