Microchip Technology MXLPLAD30KP45A
Numero parte
MXLPLAD30KP45A
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MXLPLAD30KP45A.pdf
Descrizione
TVS DIODE 45VWM 72.7VC PLAD
Product details
1. How to order MXLPLAD30KP45A on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MXLPLAD30KP45A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MXLPLAD30KP45A?
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 45V 45V 45V 45V 45V
Voltage-Breakdown(Min) 50V 50V 50V 50V 50V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 72.7V 72.7V 72.7V 72.7V 72.7V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 414A 414A 414A 414A 414A
Power-PeakPulse 30000W (30kW) 30000W (30kW) 30000W (30kW) 30000W (30kW) 30000W (30kW)