Microchip Technology MXLPLAD30KP54CA
Numero parte
MXLPLAD30KP54CA
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MXLPLAD30KP54CA.pdf
Descrizione
TVS DIODE 54VWM 87.1VC PLAD
Product details
1. How to order MXLPLAD30KP54CA on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MXLPLAD30KP54CA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MXLPLAD30KP54CA?
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 54V 54V 54V 54V 54V
Voltage-Breakdown(Min) 60V 60V 60V 60V 60V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 87.1V 87.1V 87.1V 87.1V 87.1V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 342A 342A 342A 342A 342A
Power-PeakPulse 30000W (30kW) 30000W (30kW) 30000W (30kW) 30000W (30kW) 30000W (30kW)