Microsemi Corporation MXLPLAD6.5KP51AE3
Numero parte
MXLPLAD6.5KP51AE3
Produttore
Microsemi Corporation
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MXLPLAD6.5KP51AE3.pdf
Descrizione
TVS DIODE 51VWM 82.4VC PLAD
Product details
1. How to order MXLPLAD6.5KP51AE3 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MXLPLAD6.5KP51AE3 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MXLPLAD6.5KP51AE3?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 51V 51V 51V 51V 51V
Voltage-Breakdown(Min) 56.7V 56.7V 56.7V 56.7V 56.7V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 82.4V 82.4V 82.4V 82.4V 82.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 78.8A 78.8A 78.8A 78.8A 78.8A
Power-PeakPulse 6500W (6.5kW) 6500W (6.5kW) 6500W (6.5kW) 6500W (6.5kW) 6500W (6.5kW)