Microchip Technology MXLSMCJLCE24AE3
Numero parte
MXLSMCJLCE24AE3
Produttore
Microchip Technology
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
DO-214AB, SMC
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MXLSMCJLCE24AE3.pdf
Descrizione
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order MXLSMCJLCE24AE3 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MXLSMCJLCE24AE3 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MXLSMCJLCE24AE3?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 24V 24V 24V 24V 24V
Voltage-Breakdown(Min) 26.7V 26.7V 26.7V 26.7V 26.7V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 38.9V 38.9V 38.9V 38.9V 38.9V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 39A 39A 39A 39A 39A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)
PowerLineProtection No No No No No
Applications General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose
Capacitance@Frequency 100pF @ 1MHz 100pF @ 1MHz 100pF @ 1MHz 100pF @ 1MHz 100pF @ 1MHz