Microchip Technology MXPLAD15KP9.0AE3
Numero parte
MXPLAD15KP9.0AE3
Produttore
Microchip Technology
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
Nonstandard SMD
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MXPLAD15KP9.0AE3.pdf
Descrizione
TVS DIODE 9VWM 15.4VC PLAD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order MXPLAD15KP9.0AE3 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MXPLAD15KP9.0AE3 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MXPLAD15KP9.0AE3?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 9V 9V 9V 9V 9V
Voltage-Breakdown(Min) 10V 10V 10V 10V 10V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 15.4V 15.4V 15.4V 15.4V 15.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 975A 975A 975A 975A 975A
Power-PeakPulse 15000W (15kW) 15000W (15kW) 15000W (15kW) 15000W (15kW) 15000W (15kW)