Microchip Technology MXPLAD30KP18CAE3
Numero parte
MXPLAD30KP18CAE3
Produttore
Microchip Technology
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
Nonstandard SMD
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MXPLAD30KP18CAE3.pdf
Descrizione
TVS DIODE 18VWM 30.8VC PLAD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order MXPLAD30KP18CAE3 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MXPLAD30KP18CAE3 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MXPLAD30KP18CAE3?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 18V 18V 18V 18V 18V
Voltage-Breakdown(Min) 20V 20V 20V 20V 20V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 30.8V 30.8V 30.8V 30.8V 30.8V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 975A 975A 975A 975A 975A
Power-PeakPulse 30000W (30kW) 30000W (30kW) 30000W (30kW) 30000W (30kW) 30000W (30kW)