Microchip Technology MXSMLJ30CAE3
Numero parte
MXSMLJ30CAE3
Produttore
Microchip Technology
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
DO-214AB, SMC
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MXSMLJ30CAE3.pdf
Descrizione
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order MXSMLJ30CAE3 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MXSMLJ30CAE3 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MXSMLJ30CAE3?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MXSMLJ30CAE3.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 30V 30V 30V 30V 30V
Voltage-Breakdown(Min) 33.3V 33.3V 33.3V 33.3V 33.3V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 48.4V 48.4V 48.4V 48.4V 48.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 62A 62A 62A 62A 62A
Power-PeakPulse 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW)