Microchip Technology MXSMLJ33AE3
Numero parte
MXSMLJ33AE3
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MXSMLJ33AE3.pdf
Descrizione
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
Product details
1. How to order MXSMLJ33AE3 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MXSMLJ33AE3 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MXSMLJ33AE3?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MXSMLJ33AE3.
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 33V 33V 33V 33V 33V
Voltage-Breakdown(Min) 36.7V 36.7V 36.7V 36.7V 36.7V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 53.3V 53.3V 53.3V 53.3V 53.3V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 56.2A 56.2A 56.2A 56.2A 56.2A
Power-PeakPulse 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW)