Microchip Technology MXSMLJ58A
Numero parte
MXSMLJ58A
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MXSMLJ58A.pdf
Descrizione
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AB
Product details
1. How to order MXSMLJ58A on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MXSMLJ58A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MXSMLJ58A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MXSMLJ58A.
7.How to contact us to get technical supports, such as MXSMLJ58A pin diagram, MXSMLJ58A datasheet?
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 58V 58V 58V 58V 58V
Voltage-Breakdown(Min) 64.4V 64.4V 64.4V 64.4V 64.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 93.6V 93.6V 93.6V 93.6V 93.6V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 32A 32A 32A 32A 32A
Power-PeakPulse 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW)