Taiyo Yuden N05DB680K
Numero parte
N05DB680K
Produttore
Taiyo Yuden
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.N05DB680K.pdf
Descrizione
FIXED IND 68UH 650MA 660MOHM SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order N05DB680K on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the N05DB680K price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of N05DB680K?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of N05DB680K.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as N05DB680K pin diagram, N05DB680K datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series N N N N N
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 68 µH 68 µH 68 µH 68 µH 68 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 650 mA 650 mA 650 mA 650 mA 650 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 660mOhm Max 660mOhm Max 660mOhm Max 660mOhm Max 660mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 9.7MHz 9.7MHz 9.7MHz 9.7MHz 9.7MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz