Fairchild Semiconductor NC7SZ05M5
Numero parte
NC7SZ05M5
Produttore
Fairchild Semiconductor
Categoria:
Logik – Gatter und Inverter
Imballaggio
SOT-23-5
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.NC7SZ05M5.pdf
Descrizione
INVERTER, LVC/LCX/Z SERIES, 1 FU
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order NC7SZ05M5 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the NC7SZ05M5 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of NC7SZ05M5?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of NC7SZ05M5.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as NC7SZ05M5 pin diagram, NC7SZ05M5 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 7SZ 7SZ 7SZ 7SZ 7SZ
ProductStatus Active Active Active Active Active
LogicType Inverter Inverter Inverter Inverter Inverter
NumberofCircuits 1 1 1 1 1
NumberofInputs 1 1 1 1 1
Features Open Drain Open Drain Open Drain Open Drain Open Drain
Voltage-Supply 1.65V ~ 5.5V 1.65V ~ 5.5V 1.65V ~ 5.5V 1.65V ~ 5.5V 1.65V ~ 5.5V
Current-Quiescent(Max) 2 µA 2 µA 2 µA 2 µA 2 µA
Current-OutputHighLow -, 32mA -, 32mA -, 32mA -, 32mA -, 32mA
LogicLevel-Low - - - - -
LogicLevel-High - - - - -
MaxPropagationDelay@VMaxCL 4.3ns @ 5V, 50pF 4.3ns @ 5V, 50pF 4.3ns @ 5V, 50pF 4.3ns @ 5V, 50pF 4.3ns @ 5V, 50pF
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C