Honeywell Sensing and Productivity Solutions NSCSNNN015PDUNV
Numero parte
NSCSNNN015PDUNV
Produttore
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Categoria:
Drucksensoren, Wandler
Imballaggio
4-SIP Module
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.NSCSNNN015PDUNV.pdf
Descrizione
SENSOR PRES 15PSI DIFF 12V SIP
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order NSCSNNN015PDUNV on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the NSCSNNN015PDUNV price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of NSCSNNN015PDUNV?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 4-SIP Module 4-SIP Module 4-SIP Module 4-SIP Module 4-SIP Module
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series TruStability® NSC TruStability® NSC TruStability® NSC TruStability® NSC TruStability® NSC
ProductStatus Active Active Active Active Active
Applications Board Mount Board Mount Board Mount Board Mount Board Mount
PressureType Differential Differential Differential Differential Differential
OutputType Wheatstone Bridge Wheatstone Bridge Wheatstone Bridge Wheatstone Bridge Wheatstone Bridge
Output 0 mV ~ 155 mV (5V) 0 mV ~ 155 mV (5V) 0 mV ~ 155 mV (5V) 0 mV ~ 155 mV (5V) 0 mV ~ 155 mV (5V)
Accuracy ±0.25% ±0.25% ±0.25% ±0.25% ±0.25%
Voltage-Supply 1.5V ~ 12V 1.5V ~ 12V 1.5V ~ 12V 1.5V ~ 12V 1.5V ~ 12V
PortSize - - - - -
PortStyle No Port No Port No Port No Port No Port
Features - - - - -
TerminationStyle PC Pin PC Pin PC Pin PC Pin PC Pin
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C