NSVMMBTH10LT1G.pdf
| Immagine |
| Produttore | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| TransistorType | NPN | NPN | NPN | NPN | NPN |
| Voltage-CollectorEmitterBreakdown(Max) | 25V | 25V | 25V | 25V | 25V |
| Frequency-Transition | 650MHz | 650MHz | 650MHz | 650MHz | 650MHz |
| NoiseFigure(dBTyp@f) | - | - | - | - | - |
| Gain | - | - | - | - | - |
| Power-Max | 225mW | 225mW | 225mW | 225mW | 225mW |
| DCCurrentGain(hFE)(Min)@IcVce | 60 @ 4mA, 10V | 60 @ 4mA, 10V | 60 @ 4mA, 10V | 60 @ 4mA, 10V | 60 @ 4mA, 10V |