Vishay Dale O016N001ARPP5N0000
Numero parte
O016N001ARPP5N0000
Produttore
Vishay Dale
Categoria:
Anzeigemodule – LCD, OLED, Zeichen und Ziffern
Imballaggio
Scheda tecnica
O016N001ARPP5N0000.pdf
Descrizione
OLED MODULE 16DIG 16 X 1 PASSIVE
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order O016N001ARPP5N0000 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the O016N001ARPP5N0000 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of O016N001ARPP5N0000?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
NumberofCharacters 16 16 16 16 16
DisplayFormat 16 x 1 16 x 1 16 x 1 16 x 1 16 x 1
CharacterFormat 5 x 8 Dots 5 x 8 Dots 5 x 8 Dots 5 x 8 Dots 5 x 8 Dots
DisplayType OLED OLED OLED OLED OLED
DisplayMode Passive Passive Passive Passive Passive
CharacterSize 2.95mm H x 6.35mm W 2.95mm H x 6.35mm W 2.95mm H x 6.35mm W 2.95mm H x 6.35mm W 2.95mm H x 6.35mm W
OutlineLxWxH 80.00mm x 36.00mm x 10.00mm 80.00mm x 36.00mm x 10.00mm 80.00mm x 36.00mm x 10.00mm 80.00mm x 36.00mm x 10.00mm 80.00mm x 36.00mm x 10.00mm
ViewingArea 66.00mm L x 16.00mm W 66.00mm L x 16.00mm W 66.00mm L x 16.00mm W 66.00mm L x 16.00mm W 66.00mm L x 16.00mm W
Backlight - - - - -
Voltage-Supply 4.8V ~ 5.3V 4.8V ~ 5.3V 4.8V ~ 5.3V 4.8V ~ 5.3V 4.8V ~ 5.3V
DotSize 0.55mm W x 0.75mm H 0.55mm W x 0.75mm H 0.55mm W x 0.75mm H 0.55mm W x 0.75mm H 0.55mm W x 0.75mm H
Interface Parallel, 8-Bit Parallel, 8-Bit Parallel, 8-Bit Parallel, 8-Bit Parallel, 8-Bit
ControllerType - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 80°C -40°C ~ 80°C -40°C ~ 80°C -40°C ~ 80°C -40°C ~ 80°C