Ohmite OC1K222E-TR
Numero parte
OC1K222E-TR
Produttore
Ohmite
Categoria:
Bedrahtungswiderstände
Imballaggio
Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.OC1K222E-TR.pdf
Descrizione
RES 2.2K OHM 10% 1W AXIAL