Ohmite OC1K273E-TR
Numero parte
OC1K273E-TR
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.OC1K273E-TR.pdf
Descrizione
RES 27K OHM 10% 1W AXIAL