Ohmite OC1K562E-TR
Numero parte
OC1K562E-TR
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.OC1K562E-TR.pdf
Descrizione
RES 5.6K OHM 10% 1W AXIAL