Ohmite OC2K100E-TR
Numero parte
OC2K100E-TR
Produttore
Ohmite
Categoria:
Bedrahtungswiderstände
Imballaggio
Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.OC2K100E-TR.pdf
Descrizione
RES 10 OHM 10% 1.7W AXIAL