OC2K105E-TR.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of OC2K105E-TR.
| Immagine |
| Produttore | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite |
| Package/Case | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Series | OC | OC | OC | OC | OC |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 1 MOhms | 1 MOhms | 1 MOhms | 1 MOhms | 1 MOhms |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| Power(Watts) | - | - | - | - | - |
| Composition | Ceramic | Ceramic | Ceramic | Ceramic | Ceramic |
| Size/Dimension | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Height-Seated(Max) | 0.311 Dia x 0.752 L (7.90mm x 19.10mm) | 0.311 Dia x 0.752 L (7.90mm x 19.10mm) | 0.311 Dia x 0.752 L (7.90mm x 19.10mm) | 0.311 Dia x 0.752 L (7.90mm x 19.10mm) | 0.311 Dia x 0.752 L (7.90mm x 19.10mm) |