OC2K274E-TR.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of OC2K274E-TR.
| Resistance | 270 kOhms | 270 kOhms | 270 kOhms | 270 kOhms | 270 kOhms |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| Height-Seated(Max) | 0.311 Dia x 0.752 L (7.90mm x 19.10mm) | 0.311 Dia x 0.752 L (7.90mm x 19.10mm) | 0.311 Dia x 0.752 L (7.90mm x 19.10mm) | 0.311 Dia x 0.752 L (7.90mm x 19.10mm) | 0.311 Dia x 0.752 L (7.90mm x 19.10mm) |