Orion Fans OD4015-12HSS
Numero parte
OD4015-12HSS
Produttore
Orion Fans
Categoria:
Bürstenlose DC-Lüfter (BLDC)
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.OD4015-12HSS.pdf
Descrizione
FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order OD4015-12HSS on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the OD4015-12HSS price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of OD4015-12HSS?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of OD4015-12HSS.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Orion Fans Orion Fans Orion Fans Orion Fans Orion Fans
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series OD4015 OD4015 OD4015 OD4015 OD4015
ProductStatus Active Active Active Active Active
Voltage-Rated 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC
Size/Dimension Square - 40mm L x 40mm H Square - 40mm L x 40mm H Square - 40mm L x 40mm H Square - 40mm L x 40mm H Square - 40mm L x 40mm H
Width 15.00mm 15.00mm 15.00mm 15.00mm 15.00mm