P1168.162NLT.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of P1168.162NLT.
| Immagine |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 1.6 µH | 1.6 µH | 1.6 µH | 1.6 µH | 1.6 µH |
| Tolerance | ±30% | ±30% | ±30% | ±30% | ±30% |
| CurrentRating(Amps) | 8.5 A | 8.5 A | 8.5 A | 8.5 A | 8.5 A |
| Current-Saturation(Isat) | 10A | 10A | 10A | 10A | 10A |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 6.3mOhm Max | 6.3mOhm Max | 6.3mOhm Max | 6.3mOhm Max | 6.3mOhm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | 40MHz | 40MHz | 40MHz | 40MHz | 40MHz |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |