API Delevan Inc. P160-822FS
Numero parte
P160-822FS
Produttore
API Delevan Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.P160-822FS.pdf
Descrizione
FIXED IND 8.2UH 554MA 400MOHM SM
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order P160-822FS on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the P160-822FS price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P160-822FS?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of P160-822FS.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as P160-822FS pin diagram, P160-822FS datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series P160 P160 P160 P160 P160
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 8.2 µH 8.2 µH 8.2 µH 8.2 µH 8.2 µH
Tolerance ±1% ±1% ±1% ±1% ±1%
CurrentRating(Amps) 554 mA 554 mA 554 mA 554 mA 554 mA
Current-Saturation(Isat) 537mA 537mA 537mA 537mA 537mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 400mOhm Max 400mOhm Max 400mOhm Max 400mOhm Max 400mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz