API Delevan Inc. P3519-271K
Numero parte
P3519-271K
Produttore
API Delevan Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.P3519-271K.pdf
Descrizione
FIXED IND 270NH 3.17A 20MOHM SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order P3519-271K on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the P3519-271K price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P3519-271K?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of P3519-271K.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as P3519-271K pin diagram, P3519-271K datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series P3519 P3519 P3519 P3519 P3519
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 270 nH 270 nH 270 nH 270 nH 270 nH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 3.17 A 3.17 A 3.17 A 3.17 A 3.17 A
Current-Saturation(Isat) 8.31A 8.31A 8.31A 8.31A 8.31A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 20mOhm Max 20mOhm Max 20mOhm Max 20mOhm Max 20mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 130°C -55°C ~ 130°C -55°C ~ 130°C -55°C ~ 130°C -55°C ~ 130°C
InductanceFrequency-Test 10 kHz 10 kHz 10 kHz 10 kHz 10 kHz