Rectron USA P6FMBJ11CA
Numero parte
P6FMBJ11CA
Produttore
Rectron USA
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
DO-214AA, SMB
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.P6FMBJ11CA.pdf
Descrizione
TVS DIODE 11VWM 15.6VC DO214AA
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order P6FMBJ11CA on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the P6FMBJ11CA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P6FMBJ11CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of P6FMBJ11CA.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as P6FMBJ11CA pin diagram, P6FMBJ11CA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Rectron USA Rectron USA Rectron USA Rectron USA Rectron USA
Package/Case DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series P6FMBJ P6FMBJ P6FMBJ P6FMBJ P6FMBJ
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 11V 11V 11V 11V 11V
Voltage-Breakdown(Min) - - - - -
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 15.6V 15.6V 15.6V 15.6V 15.6V
Current-PeakPulse(10/1000µs) - - - - -
Power-PeakPulse 600W 600W 600W 600W 600W