Pulse Electronics Power PA4548.332NLT
Numero parte
PA4548.332NLT
Produttore
Pulse Electronics Power
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.PA4548.332NLT.pdf
Descrizione
FIXED IND 3.3UH 5A 39 MOHM SMD