Stackpole Electronics Inc PCB20JB8R00
Numero parte
PCB20JB8R00
Produttore
Stackpole Electronics Inc
Categoria:
Bedrahtungswiderstände
Imballaggio
Axial
Scheda tecnica
PCB20JB8R00.pdf
Descrizione
RES 8 OHM 5% 20W AXIAL