PCSDR127-150M-RC.pdf
| Immagine |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | - | - | - | - | - |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 15 µH | 15 µH | 15 µH | 15 µH | 15 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 5.028 A | 5.028 A | 5.028 A | 5.028 A | 5.028 A |
| Current-Saturation(Isat) | 9.66A | 9.66A | 9.66A | 9.66A | 9.66A |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 29.6mOhm | 29.6mOhm | 29.6mOhm | 29.6mOhm | 29.6mOhm |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |