| Immagine |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | - | - | - | - | - |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 1 µH | 1 µH | 1 µH | 1 µH | 1 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 5.355 A | 5.355 A | 5.355 A | 5.355 A | 5.355 A |
| Current-Saturation(Isat) | 10.12A | 10.12A | 10.12A | 10.12A | 10.12A |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 11.9mOhm | 11.9mOhm | 11.9mOhm | 11.9mOhm | 11.9mOhm |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |