Nemco PCT10/10CM
Numero parte
PCT10/10CM
Produttore
Nemco
Categoria:
Tantalkondensatoren
Imballaggio
2312 (6032 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.PCT10/10CM.pdf
Descrizione
CAP TANT 10UF 20% 10V 2312