Tripp Lite PDUMNV30HV2
Numero parte
PDUMNV30HV2
Produttore
Tripp Lite
Categoria:
Stromverteilung, Überspannungsschutz
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.PDUMNV30HV2.pdf
Descrizione
PDU MONITORED 208V 240V 30A C13
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order PDUMNV30HV2 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the PDUMNV30HV2 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PDUMNV30HV2?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PDUMNV30HV2.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine PS120406 PS2408 PS3612 RS-0615-F PS4816
Numero parte PS120406 PS2408 PS3612 RS-0615-F PS4816
Produttore Tripp Lite Tripp Lite Tripp Lite Tripp Lite Tripp Lite
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MountingType Rack, Vertical Rack, Vertical Rack, Vertical Rack, Vertical Rack, Vertical
Current-Max 30A 30A 30A 30A 30A
RegionUtilized North America North America North America North America North America
Connector-ACInput NEMA L6-30P NEMA L6-30P NEMA L6-30P NEMA L6-30P NEMA L6-30P
ACOutlets 42 42 42 42 42
Voltage-Input 208V, 240V 208V, 240V 208V, 240V 208V, 240V 208V, 240V