Pulse Electronics Power PG0016.822NL
Numero parte
PG0016.822NL
Produttore
Pulse Electronics Power
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
2420 (6050 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.PG0016.822NL.pdf
Descrizione
FIXED IND 8.2UH 1.7A 60 MOHM SMD