Pulse Electronics Power PG0926.872NL
Numero parte
PG0926.872NL
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.PG0926.872NL.pdf
Descrizione
FIXED IND 8.7UH 11A 8 MOHM SMD