Nichicon PHB1335150KJSDA
Numero parte
PHB1335150KJSDA
Produttore
Nichicon
Categoria:
Folienkondensatoren
Imballaggio
Radial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.PHB1335150KJSDA.pdf
Descrizione
FILM CAP BOXED RADIAL
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order PHB1335150KJSDA on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the PHB1335150KJSDA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PHB1335150KJSDA?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Nichicon Nichicon Nichicon Nichicon Nichicon
Package/Case Radial Radial Radial Radial Radial
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series PHB PHB PHB PHB PHB
ProductStatus Active Active Active Active Active
Capacitance 15 µF 15 µF 15 µF 15 µF 15 µF
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
VoltageRating-AC 220V 220V 220V 220V 220V
VoltageRating-DC 330V 330V 330V 330V 330V
ESR(EquivalentSeriesResistance) 2 mOhms 2 mOhms 2 mOhms 2 mOhms 2 mOhms
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 1.673 L x 1.102 W (42.50mm x 28.00mm) 1.673 L x 1.102 W (42.50mm x 28.00mm) 1.673 L x 1.102 W (42.50mm x 28.00mm) 1.673 L x 1.102 W (42.50mm x 28.00mm) 1.673 L x 1.102 W (42.50mm x 28.00mm)
Height-Seated(Max) 1.457 (37.00mm) 1.457 (37.00mm) 1.457 (37.00mm) 1.457 (37.00mm) 1.457 (37.00mm)
Termination PC Pins PC Pins PC Pins PC Pins PC Pins
LeadSpacing 1.476 (37.50mm) 1.476 (37.50mm) 1.476 (37.50mm) 1.476 (37.50mm) 1.476 (37.50mm)