PIC16F1703-I/SL.pdf
| Immagine |
| Package/Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | PIC® XLP™ 16F | PIC® XLP™ 16F | PIC® XLP™ 16F | PIC® XLP™ 16F | PIC® XLP™ 16F |
| ProductStatus | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| CoreProcessor | 32MHz | 32MHz | 32MHz | 32MHz | 32MHz |