PIC16F630-I/P.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PIC16F630-I/P.
| Immagine |
| Package/Case | 14-DIP (0.300", 7.62mm) | 14-DIP (0.300", 7.62mm) | 14-DIP (0.300", 7.62mm) | 14-DIP (0.300", 7.62mm) | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | PIC® 16F | PIC® 16F | PIC® 16F | PIC® 16F | PIC® 16F |
| ProductStatus | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| CoreProcessor | 20MHz | 20MHz | 20MHz | 20MHz | 20MHz |