Bourns Inc. PM0402-39NJ
Numero parte
PM0402-39NJ
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
0402 (1005 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.PM0402-39NJ.pdf
Descrizione
FIXED IND 39NH 150MA 1.2 OHM SMD