Bourns Inc. PM0603G-R082J
Numero parte
PM0603G-R082J
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
0603 (1608 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.PM0603G-R082J.pdf
Descrizione
FIXED IND 82NH 50MA 300 MOHM SMD