Bourns Inc. PM3340-102M
Numero parte
PM3340-102M
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.PM3340-102M.pdf
Descrizione
FIXED IND 1MH 100MA 2 OHM SMD