Bourns Inc. PM3602-33-RC
Numero parte
PM3602-33-RC
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
Arrays, Signaltransformatoren
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.PM3602-33-RC.pdf
Descrizione
INDUCT ARRAY 2 COIL 33UH SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order PM3602-33-RC on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the PM3602-33-RC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PM3602-33-RC?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PM3602-33-RC.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Series PM3600 PM3600 PM3600 PM3600 PM3600
ProductStatus Active Active Active Active Active
NumberofCoils 2 2 2 2 2
Inductance-ConnectedInParallel 33 µH 33 µH 33 µH 33 µH 33 µH
Inductance-ConnectedInSeries 132 µH 132 µH 132 µH 132 µH 132 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating-Parallel 980 mA 980 mA 980 mA 980 mA 980 mA
CurrentRating-Series 490 mA 490 mA 490 mA 490 mA 490 mA
CurrentSaturation-Parallel - - - - -
CurrentSaturation-Series - - - - -
DCResistance(DCR)-Parallel 140mOhm Max 140mOhm Max 140mOhm Max 140mOhm Max 140mOhm Max
DCResistance(DCR)-Series 560mOhm Max 560mOhm Max 560mOhm Max 560mOhm Max 560mOhm Max
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C