Bivar Inc. PM5-A690B48V
Numero parte
PM5-A690B48V
Produttore
Bivar Inc.
Categoria:
Anzeigetafeln, Kontrollleuchten
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.PM5-A690B48V.pdf
Descrizione
PANEL MOUNT IND BLU WATER TIGHT
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order PM5-A690B48V on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the PM5-A690B48V price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PM5-A690B48V?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PM5-A690B48V.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Bivar Inc. Bivar Inc. Bivar Inc. Bivar Inc. Bivar Inc.
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Series PM5 PM5 PM5 PM5 PM5
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type LED LED LED LED LED
LampColor Blue Blue Blue Blue Blue
LensColor Blue Blue Blue Blue Blue
LensTransparency Fresnel Fresnel Fresnel Fresnel Fresnel
Ratings AC/DC AC/DC AC/DC AC/DC AC/DC
Voltage 8V ~ 48V 8V ~ 48V 8V ~ 48V 8V ~ 48V 8V ~ 48V
Current 20mA 20mA 20mA 20mA 20mA
PanelCutoutShape Round Round Round Round Round
PanelCutoutDimensions 0.38 (9.65mm) 0.38 (9.65mm) 0.38 (9.65mm) 0.38 (9.65mm) 0.38 (9.65mm)
LensSize 7.40mm Dia 7.40mm Dia 7.40mm Dia 7.40mm Dia 7.40mm Dia
MillicandelaRating 400mcd 400mcd 400mcd 400mcd 400mcd
Wavelength-Peak 468nm 468nm 468nm 468nm 468nm
ViewingAngle 120° 120° 120° 120° 120°
TerminationStyle Quick Connect - 0.110 (2.8mm) Quick Connect - 0.110 (2.8mm) Quick Connect - 0.110 (2.8mm) Quick Connect - 0.110 (2.8mm) Quick Connect - 0.110 (2.8mm)