Sunon Fans PMD1204PQBX-A.(2).GN
Numero parte
PMD1204PQBX-A.(2).GN
Produttore
Sunon Fans
Categoria:
Bürstenlose DC-Lüfter (BLDC)
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.PMD1204PQBX-A.(2).GN.pdf
Descrizione
FAN AXIAL 40X28MM 12VDC
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order PMD1204PQBX-A.(2).GN on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the PMD1204PQBX-A.(2).GN price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PMD1204PQBX-A.(2).GN?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Sunon Fans Sunon Fans Sunon Fans Sunon Fans Sunon Fans
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series PMD PMD PMD PMD PMD
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Voltage-Rated 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC
Size/Dimension Square - 40mm L x 40mm H Square - 40mm L x 40mm H Square - 40mm L x 40mm H Square - 40mm L x 40mm H Square - 40mm L x 40mm H
Width 28.00mm 28.00mm 28.00mm 28.00mm 28.00mm