Sunon Fans PMD1206PMB1-A.(2).GN
Numero parte
PMD1206PMB1-A.(2).GN
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.PMD1206PMB1-A.(2).GN.pdf
Descrizione
FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
Product details
1. How to order PMD1206PMB1-A.(2).GN on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the PMD1206PMB1-A.(2).GN price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PMD1206PMB1-A.(2).GN?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series PMD PMD PMD PMD PMD
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Voltage-Rated 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC
Size/Dimension Square - 60mm L x 60mm H Square - 60mm L x 60mm H Square - 60mm L x 60mm H Square - 60mm L x 60mm H Square - 60mm L x 60mm H
Width 38.00mm 38.00mm 38.00mm 38.00mm 38.00mm
StaticPressure 0.920 in H2O (229.2 Pa) 0.920 in H2O (229.2 Pa) 0.920 in H2O (229.2 Pa) 0.920 in H2O (229.2 Pa) 0.920 in H2O (229.2 Pa)
BearingType Ball Ball Ball Ball Ball
FanType Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial
Features - - - - -
Noise 56.0dB(A) 56.0dB(A) 56.0dB(A) 56.0dB(A) 56.0dB(A)
Power(Watts) 10.6 W 10.6 W 10.6 W 10.6 W 10.6 W