Sunon Fans PMD1208PHV3-A.GN
Numero parte
PMD1208PHV3-A.GN
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.PMD1208PHV3-A.GN.pdf
Descrizione
FAN AXIAL 80X15MM 12VDC
Product details
1. How to order PMD1208PHV3-A.GN on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the PMD1208PHV3-A.GN price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PMD1208PHV3-A.GN?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series MagLev® PMD MagLev® PMD MagLev® PMD MagLev® PMD MagLev® PMD
ProductStatus Active Active Active Active Active
Voltage-Rated 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC
Size/Dimension Square - 80mm L x 80mm H Square - 80mm L x 80mm H Square - 80mm L x 80mm H Square - 80mm L x 80mm H Square - 80mm L x 80mm H
Width 15.00mm 15.00mm 15.00mm 15.00mm 15.00mm